loading

سوالات متداول

آیا سوالی دارید؟

Please read questions bellow and if you can not find your answer, please send us your question, we will answer you as soon as possible.

سوالات متداول

۱- آموزش آنلاین چیست ؟

شیوه‌ای از آموزش است که در آن برای شرکت در یک دوره آموزشی نیازی به فضای آموزشی حقیقی مانند دانشگاه یا آموزشگاه نمی باشد.در آموزش به صورت آنلاین، فراگیران  بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل برگزاری دوره آموزشی می توانند از محتوای فراهم شده استفاده نموده و دانش مورد نیاز خود را کسب نمایند.

۲- نحوه انجام آموزش ها به چه صورت است ؟

در این شیوه محتوای آموزشی از طریق صدا ،تصویر ،ویدئو و انیمیشن از طریق وبسایت در اختیار فراگیران قرار می گیرد وبعد از یک بار دانلود محتوا می توانید آن را بر روی موبایل,تبلت یا لپ تاپ خود ذخیره کرده و در زمانی به سادگی به آن دسترسی داشته و ازآن استفاده کنید.

۳- آموزش آنلاین برای چه کسانی مناسب است ؟

مادرانی که به دلیل استراحت پزشکی در بارداری امکان حضور در این کلاسها را ندارند.

افرادی که علاقه دارند با سرعت و برنامه زمانی دلخواه خود از این آموزش ها استفاده کنند.

افرادی که در شهر های کوچک یا روستا های دور افتاده صعب العبور زندگی می کنند و دسترسی به کلاس های حضوری ندارند.

افراد شاغل و پر مشغله که زمان کافی برای شرکت در کلاس های حضوری ندارند.

افرادی که تمایل دارند برای تکرار و یاد آوری مطالب در زمانهای دیگر به محتوای آموزشی دسترسی داشته باشند.

برای فارسی زبانان در تمام نقاط دنیا که دسترسی سریع و آسان به این آموزش ها ندارند یا شرکت در برنامه های آموزشی آنلاین آن کشور ها مستلزم دانستن کامل زبان آن کشور وصرف هزینه های بیشتری خواهد بود.

برای افرادی که با جستجو در اینترنت با حجم وسیعی از اطلاعات روبرو می شوند که هیچ اطلاعی از درستی یا نادرستی و منبع آن ندارند و به دنبال یاد گیری و کسب اطلاعات از منبع معتبر یا فرد متخصص درآن زمینه می گردند.

۴- چرا آموزش آنلاین ؟ چه مزایایی دارد ؟

دسترسی به اطلاعات درست و کاربردی از منابع معتبر علمی که از طریق فرد دوره دیده و متخصص در این زمینه ارائه می شود به جای استفاده از اطلاعات غلط و ناقص که به وفور در فضای مجازی وجود دارند وبیشتر باعث نگرانی و سردرگمی می شوند.

عدم نیاز به تکنولوژی های مختلف و دسترسی بسیار آسان فقط با یک موبایل یا تبلت ،این امکان را فراهم می آورد که به محتوای آموزشی هر زمان و مکانی دسترسی داشته باشید.

راحتی و آرامش در امر آموزش و ایجاد فضای شخصی مناسب ،اجتناب از نشستن در صندلی‌های کلاس های حضوری به صورت طولانی مدت خصوصا برای خانم های باردار که باعث ایجاد ناراحتی یا کمر درد خواهد شد.افراد می توانند در هر فضایی که دوست دارند منزل یا محیط کار یا هر مکان دیگر از محتوای آموزشی که در اختیار دارند در زمان های مناسب استفاده کنند.

 مراجعات غیر ضروری وانتظارهای طولانی در مطب ها که اکثر اوقات به دلیل ترس وعدم داشتن اطلاعات کافی و درست می باشد کمتر می شود و در نتیجه ترس به علت عدم آگاهی از بین رفته و مراجعه فقط در مواقع ضروری صورت می گیرد.

عدالت آموزشی برای تمام فارسی زبانان در تمام نقاط دنیا بدون توجه به موقعیت جغرافیایی

مهمتر از همه فراهم بودن امکان پشتیبانی و پاسخ به سوالات افرادی که از این آموزش ها استفاده می کنند توسط فردی که تجربه و تخصص در این زمینه دارد.

از ما بپرسید؟